Layer 1

Layer 2

Layer 1

Layer 2

Layer 2

Layer 2

Layer 2

Layer 2

Розробка мобільних додатків

ДЛЯ ANDROID і iOS

Допоможемо вашому бізнесу стати мобільнішими.

Наша спеціалізація

Swift, Objective-C

Swift, Objective-C

Kotlin, Java

Kotlin, Java

Flutter, React Native, Xamarin, Cordova

Flutter, React Native, Xamarin, Cordova

Функціональність

КартографіяКартографія
Сучасні мобільні програми, що використовують картографічні дані, пропонують абсолютно новий рівень комфорту. Це можливість визначення маршруту проїзду або відстані між об'єктами, отримання інформації про найближчі торгові та сервісні центри та багато іншого. Використання картографічних даних робить мобільний додаток максимально корисним та затребуваним для користувача, що передбачає відмінну монетизацію.
ГеопозиціяГеопозиція
На сьогоднішній день використання геопозицій у мобільних додатках дає масу додаткових корисних функцій у різних сферах – від контролю за бізнес-процесами до безпеки ваших дітей. GPS-моніторинг дозволяє ефективно відстежувати пересування об'єктів у реальному часі, а це означає, що ви завжди будете тримати під контролем важливі для вас події.
Робота в offlineРобота в offline
При грамотній розробці мобільного додатка обов'язково варто враховувати можливість роботи за відсутності Інтернету. Можливість перегляду даних та внесення змін, які синхронізуються та оновлюються в онлайн-режимі, є більш популярними серед користувачів мобільних пристроїв. Такі програми із зручністю роботи офлайн – надійні помічники вашого бізнесу.
Інтеграція із соціальними мережамиІнтеграція із соціальними мережами
Інтеграція мобільного додатка з популярними соціальними мережами не лише данина моді, а й додаткова можливість розповісти про ваш бізнес мільйонам користувачів. Можливість поділитися контентом, що сподобався з друзями, служить додатковим каналом реклами, а використання принципу соціальної довіри здатне значно підвищити популярність бренду.
PUSH-повідомленняPUSH-повідомлення
Грамотно розроблена система push-повідомлень здатна збільшити залучення користувачів і підвищити конверсію ваших продажів. Наприклад, своєчасне сповіщення від інтернет-магазину здатне перетворити користувача на покупця, а добре продумана стратегія розсилки push-повідомлень буде цілком корисною і ненав'язливою за підтримки інтересу до вашого продукту або послуг.
АкселерометрАкселерометр
Акселерометр на сьогоднішній день став популярною частиною сучасних мобільних пристроїв. Неможливо уявити першокласну програму, в якій немає керування окремими функціями за допомогою нахилу смартфона або планшета. Саме акселерометр відповідає за комфортне відображення інформації на девайсі з урахуванням просторового позиціонування.
Робота зі звукомРобота зі звуком
Ні для кого не секрет, що більшість власників мобільних пристроїв часто використовують їх для відтворення аудіо та відео. Різноманітні мобільні плеєри, мікшери та еквалайзери відповідають за якість звуку у вашому планшеті чи смартфоні. Подібний тип мобільного додатка сьогодні є одним із максимально популярних, що забезпечує монетизацію з високою рентабельністю.
Загрузка файлівЗагрузка файлів
Інтеграція мобільного додатка з хмарними сховищами, такими як Dropbox, Google Диск, Evernote та ін, дозволяє оперативно вносити зміни в робочі документи або завантажувати особисті файли. Новий рівень сервісу, який пропонують мобільні програми з можливістю завантаження та відправлення файлів, робить їх зручнішими, а значить – більш затребуваними у суспільстві.

Які задачі ми вирішуємо

Мобільний магазин
Ближче до клієнтів

Цей тип мобільних програм необхідний тим, хто веде свій бізнес в секторі В2С. Сьогодні більше 30% рішень про замовлення послуги або купівлю товару приймається за допомогою мобільних пристроїв. Додаток, який дозволить купувати саме тоді, коли необхідно – це зручність для користувачів і вигода для вас. Інтеграція програми з базою даних дозволить надавати клієнтам лише актуальну інформацію, а підключення до платіжних систем – не відкладати оплату товару чи послуги у «довгу скриньку».

Додатки для бізнесу
Лідери ринку

Мобільний додаток для бізнесу надає вашим партнерам та співробітникам доступ до даних через інтернет у будь-якому місці, що дозволяє отримувати актуальну корпоративну інформацію в режимі реального часу та на її підставі приймати стратегічні рішення. Можливість доступу до необхідних документів та проведення ділових операцій з будь-якого куточка земної кулі – зручна сучасна практика, яку пропонують бізнес-програми.

Ігри
І розважальні програми

Мобільні ігри стали невід'ємним атрибутом реалій. Ми виконуємо повний цикл розробки будь-якої ігрової програми, починаючи від розробки концепції та стратегії гри до відточення найдрібніших візуальних та звукових ефектів. Кінцевим етапом розробки ігрових додатків є модерація та розміщення проєкту на торгових майданчиках, а також просування та монетизація.

Програми для медіа ресурсів
І ЗМІ з високим навантаженням

На зміну традиційним друкованим виданням сьогодні приходять цифрові технології і як постачальник інформації на перше місце виходять мобільні пристрої. Більшість ЗМІ та медіа-ресурсів доповнюють свої видання мобільними програмами. Завдяки широкому функціоналу та інтеграції із соціальними мережами, читач має можливість не лише ознайомитися з новиною, а й поділитися контентом чи взяти участь в обговоренні.

Промо-додатки
Та реалізація PR задач

Промо-програми сьогодні є одним з найефективніших каналів просування продукту на ринку. Така програма може містити інструкції з використання, що навчає відео, завдяки наявності зворотного зв'язку допоможе відповісти на більшість запитань споживачів, а також зробити покупку основного або супутніх товарів. Охоплення понад 30% ринку, сучасні картографічні сервіси та промо-додатки сьогодні забезпечують гідну ефективність як локального, так і масштабного бізнесу.

Для чого
використовуються

мобільні
додатки

Детальніше в нашому проєкті
Навчання
Шопінг
Ігри
Подорожі та відпочинок
Догляд за будником та домашніми тваринами
Спілкування
Робота
Музика
Облік фінансів
Новини, пошук інформації
Здоров'я, фітнес, спорт
Детальніше в нашому проєкті

Етапи робіт

Пошук ідей та бізнес-моделей

Пошук ідей та бізнес-моделей

Розробка концепції на основі аналізу ринку мобільних додатків, конкурентів, погодження із замовником

UI/UX/IA проєктування

UI/UX/IA проєктування

Створення робочого прототипу проєкту для візуалізації функцій у режимі реального часу

Графічний дизайн

Графічний дизайн

Створення інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу та кросплатформного дизайну

Програмування та рефакторинг коду

Програмування та рефакторинг коду

Використання нативного коду при створенні програм для будь-яких мобільних платформ

Тестування, налагодження та аудит

Тестування, налагодження та аудит

Контроль на всіх етапах розробки, ручне тестування та налагодження функціоналу

Публікація та підтримка

Публікація та підтримка

Розміщення програми у мобільних маркетах. Технічна підтримка та аналітика

Просування та розвиток

Просування та розвиток

Всебічний просування програми на майданчиках, випуск оновлень, популяризація

0

середня кількість фахівців у команді Вашого проєкту

0

успішно реалізованих проєктів

0

років досвіду у розробці мобільних додатків

Давайте обговоримо проєкт

Title Title
Ім'я
Title Title
Телефон
Title Title
Додати файл
Title Title
Коротко опишіть суть проєкта