2219
зроблених проєктів

Маскот для бренду Amsaan, створений для комунікації між брендом та аудиторію людей з особливими потребами.

Amsaan
персонаж, анімація

Преміум сегмент годинників та аксесуарів

World of Luxury
інтернет-магазин

Фінансовий сервіс для середнього та великого агробізнесу.

Avior
фінансовий сервіс

Мобільний додаток Baranova27 містить повну інформацію щодо житла та притулків, гуманітарної допомоги, медичних сервісів, варіантів роботи та підтримки в оформленні документів по країнах для вимушених переселенців.

Baranova27
мобільний додаток

Особистий кабінет для клієнтів мікрофінансової компанії з широкими можливостями роботи за своїми договорами: двофакторний доступ, безпечна робота зі своїми зобов'язаннями та платежами, актуальна інформація за пропозиціями та персональні пропозиції.

Blago
внутрішній сервіс

Створення адаптивного корпоративного порталу лідера банківських послуг – Укрексімбанк.

Укрексімбанк
корпоративний портал

Мобільний додаток для підтримки ветеранів України

е-Ветеран
мобільний додаток

Інтернет-магазин ексклюзивної корейської косметики, для якого було розроблено комплексне рішення з метою просування бренду та самого інтернет-магазину. Також було створено унікальний конструктор сторінок для створення контенту.

Ada Vong
інтернет-магазин

Сервіс онлайн бронювання номерів у найкращих лікувальних санаторіях та курортах Європи. Нами було розроблено унікальний алгоритм пошуку, а також проведено інтеграцію з різними зовнішніми системами.

BookSpaHotel
пошуковий сервіс

Divinka - це гра-тамагочі для маркетингової підтримки бренду "Диво" та розвитку навичок гігієни у дітей. Створена нами гра, може стати віртуальним пухнастим вихованцем для вашої дитини і зможе допомогти у вирішенні питань, що виникли. В рамках проекту також було розроблено внутрішній магазин для покупки віртуальних предметів, що дозволило замовнику додатково монетизувати та просунути свій продукт.

 
Divinka
гра "Тамагочі"

Створення корпоративного сайту із адаптивним дизайном для лідера ринку нерухомості Західної України.

Riel
корпоративний сайт

Відновили створений раніше сайт для страхової компанії «Аска» – зробили адаптивний корпоративний сайт зразка 2019 року.

АСКА 2019
корпоративний сайт

Корпоративний веб-сайт турецького преміум готелю Ajwa.

AJWA Hotel Sultanahmet
корпоративний сайт

Розробка неймінгу, нового фірмового стилю та корпоративного сайту групи компаній.

Apfel Group
корпоративний сайт

Gülab İnşaat - міжнародна архітектурна та будівельна компанія, надає найсучасніші будівельні послуги у сфері нерухомості та інфраструктури.

Gulab
корпоративний сайт

Пограй котиком! Захоплююча "стрибалка" з милим персонажем та веселою музикою. Збирай бонуси, остерігайся перешкод та заробляй очки!

Kitty Jump
гра "аркада"

Автоматизована інформаційно-сервісна система онлайн-оплати адміністративних, державних та муніципальних послуг.

GOSPAY
сервіс оплат

Додаток стартапу зі створення персоналізованих дизайнів ювелірних прикрас

Litera
мобільний додаток

Розробка веб-сайту із сучасним дизайном для нашого партнера – профільного маркетингового агентства Imark, яке охоплює компанії сфер індустріального виробництва, страхування, фінансів, а також індивідуальних сервісів.

iMark
презентаційний проект

Фінансова компанія КредитМаркет працює на ринку роздрібних фінансових послуг та пропонує Клієнтам прості та зручні кредитні рішення. КредитМаркет прагне створення довгострокових взаємовідносин зі своїми Клієнтами, які засновані на надійності та чесності. Мета компанії – надання простого та зручного рішення для потреб.

КредитМаркет
мобільний додаток

Страхова компанія "АСКА" ось уже 25 років працює над забезпеченням спокою та впевненості у майбутньому своїм Клієнтам. У комплексі робіт над корпоративним сайтом компанії ми розробили деталізовані 3D ілюстрації для інтерактивної анімації головної сторінки сайту www.aska.ua

АСКА
ілюстрації
Avior brandbook
фірмовий стиль

Сервіс Bilet.kz дозволяє придбати електронні авіаквитки онлайн.

Завдяки інтеграції в сучасні системи бронювання (GDS), сервіс дозволяє купити авіаквитки через інтернет на рейси понад 500 казахстанських та зарубіжних авіакомпаній. Унікальний формат фільтрів дозволить ретельно підібрати авіамаршрут - вибрати зручний час вильоту та прильоту, тривалість перельоту та кількість пересадок.

Biletus
продаж авіа-білетів

Розробка барвистих ілюстрацій до мобільної гри-тамагочі для бренду "Диво".

Divinka
ілюстрації

Проектування та розробка магазину аудіо- та відеопродукції.

BEKKER
інтернет-магазин

Основним поставленим перед нами завданням було оновлення існуючого корпоративного сайту Імексбанку. Цілі, які ми переслідували у новому проекті:
- Підвищити час перебування на сайті.
- Зробити розділи сайту максимально зрозумілими та доступними для кожної цільової аудиторії проекту, оскільки в арсеналі банку є широкий асортимент послуг та продуктів, які він пропонує для будь-якої категорії користувачів.
- Підвищити продаж низки банківських продуктів.

Імексбанк
корпоративний сайт

Яскраві ілюстрації у мультиплікаційному стилі за участю корпоративного персонажа прикрасили сайт подарунків ipopo.com.

Ipopo
ілюстрації

Готові підкорити космос із нами? Захоплююча стратегічна гра чекає на вас!
- ідея та бізнес-модель;
- UI/UX/IA проектування;
- Програмування коду;
- тестування, налагодження та аудит;
- публікація та підтримка;
- Просування продукту.

Star Cloud
стратегічна гра

Альфа-Банк (Україна) – універсальний комерційний банк, що входить до складу міжнародного консорціуму "Альфа-Груп". Проведено комплексне оновлення корпоративного сайту українського представництва банку, внутрішнього порталу та дочірніх підрозділів.

Альфа-Банк
іконки

Для сервісу подарунків IPOPO було розроблено корпоративний персонаж та виконано його анімацію для емоційної та забавної ілюстрації подій сайту.

Ipopo
персонаж, анімація

Розробка фірмового стилю програми "Мама Женя"

Мама Женя
фірмовий стиль

Для мобільної гри-аркади "Kitty Jump" нами була розроблена серія персонажів та їх анімація.

Kitty Jump
персонажі, анімація

Розробка програми для платіжної системи Firm Payments. Компанія обслуговує своїх клієнтів у 85 країнах та більш ніж 60 000 пунктах виплат по всьому світу, а ми допомагаємо цим займатися за допомогою смартфона.
- UI/UX/IA проектування;
- програмування та рефакторинг коду;
- тестування, налагодження та аудит;
- Підтримка.

Firm
мобільний додаток

Сервіс Bilet.kz дозволяє придбати електронні авіаквитки онлайн.

У комплексі робіт для сервісу Білетус ми розробили фірмовий стиль

Biletus
фірмовий стиль

Мобільна гра в жанрі ігрових вікторин, яка дозволяє користувачам захоплюватися у знаннях про мир і про самобутність, і унікальність країн своїх суперників.

Intelligent Country
стратегічна гра

Додаток, який дозволяє користувачам інтернет-магазину «Телемаг» комфортно почуватися при замовленні товарів, що сподобалися, прямо зі смартфона.
- UI/UX/IA проектування;
- Програмування коду;
- тестування, налагодження та аудит;
- публікація та підтримка.

Telemag
мобільний додаток

Ілюстрації для вітальної листівки.

Вітальні листівки
Привітання

Розробка логотипу та фірмового стилю сайту подарунків IPOPO. Історію створення логотипу та запропоновані варіанти ви можете переглянути у галереї.

Ipopo
фірмовий стиль

Вітання! Я Мама Женя! Я дбатиму про твій настрій щодня! Протягом усього робочого дня я підбадьорюватиму тебе! Мої розумні алгоритми підбиратимуть фрази точно під твій настрій! Зі мною не скучиш - потрібно більше року, щоб переглянути всі фрази!

Мама Женя
мобільний додаток

Як легко може виглядати важка головоломка? Гра Mind-Breaker допоможе перевірити свою кмітливість та розвинути логічне мислення.
- ідея та бізнес-модель;
- UI/UX/IA проектування;
- Програмування коду;
- тестування, налагодження та аудит;
- публікація та підтримка;
- Просування продукту.

Mind-Breaker
гра-головоломка

Renuage (Ренуаж) - коньяк, який може пишатися неухильним дотриманням класичної технології викурювання коньячних спиртів, а саме шарантського способу або способу «аламбік». Серед інших робіт для ТМ "Ренуаж" було розроблено полігафічний буклет, який супроводжує кожну пляшку продукту.

ТМ "Ренуаж"
буклет, ілюстрації

Інтернет-магазин продажу цифрової та побутової техніки, який включає в себе ряд модулів для організації електронної комерції.

Telemag
інтернет-магазин

"Грінвіч" є популярною торговою маркою компанії "Українська сировина" ЛТД. За три роки існування «Грінвіч» завоював тверде третє місце з продажу коньяків на українському ринку та став улюбленим для справжніх поціновувачів. Сайт бренду зроблений як динамічна ілюстрація активного денного циклу, в якому завжди є місце для відмінного коньяку.

ТМ "Гринвич"
ілюстрація

Ми розробили яскраві та стильні листівки Email

 
Листівки на замовлення
листівки

Фантастична та чарівна листівка "З 8 березня". Стовбур дерева сплітається як цифри 8, а кроні розпускаються казкові квіти. Хто сидить у гілках цього чарівного дерева? Звичайно ж, найголовніший чарівник і поет, який зробить незабутнім цей святковий день. Історію створення цієї незвичайної Векторної ілюстрації можна переглянути в галереї.

С 8 марта
листівка

Конкурентна Україна - це проект з оцінки конкурентоспроможності України та її регіонів. Проект здійснюється Фондом «Ефективне управління» у партнерстві зі Світовим економічним форумом (ВЕФ). В рамках комплексу робіт із створення сайту проекту ми розробили оригінальну інтерактивну карту України.

Конкурентоспроможна Україна
ілюстрації

Розробка персонажа, Векторна ілюстрація, від ескізу до фінального результату

Атаманша
персонаж

Центр Разумкова – український недержавний аналітичний центр із питань державної політики. З 1994 року проводить дослідження у сферах внутрішньої, економічної, соціальної, зовнішньої, енергетичної та оборонної політики.

Центр Разумкова
фірмовий стиль

Обрій Амерікен Експрес – компанія повного спектру послуг з управління діловими подорожами та корпоративними заходами. Компанія "Обрій Інк" є офіційним представником Амерікен Експрес. В рамках розробки корпоративного сайту компанії, ми створили унікальні іконки для розділів сайту

Обрій
іконки

Ми розробили фірмовий стиль санаторію AquaVita. Санаторій AquaVita розташований в одному з наймальовничіших куточків України – Подільських Товтрах та пропонує найкращий відпочинок у номерах класу люкс.

AquaVita
фірмовий стиль

Chaism займається продажем елітного чаю з Китаю, Японії та В'єтнаму. В інтернет-магазині компанії можна придбати унікальний посуд ручної роботи для заварювання та зберігання чаю, аксесуари для проведення чайних церемоній.
У наше завдання входило відтворення гармонійної атмосфери, яка притаманна справжній чайній церемонії. Завдяки зусиллям ілюстраторів ми досягли необхідного результату: ілюстрації сайту цікаві та незабутні, вони передають стиль та настрій сходу, і запрошують вас розділити умиротворений стан природи.

Чаїзм
іконки, ілюстрації

Створення персонажа "Дама з собачкою", Векторні ілюстрації, від ескізу до кінцевого результату.

Дама з собачкою
персонаж