Layer 1

Layer 2

Layer 1

Layer 2

Layer 2

Layer 2

Layer 2

ПІДВИЩИМО

вашу ефективність

Проведемо рекламну кампанію. Просунемо в пошукових системах в ТОП. Оптимізуємо сайт. Займемося вашими соціальними мережами.

Стати клієнтом

Які задачі ми вирішуємо

SEO
Технічні рішення для оптимізації

Ефективний інструмент для досягнення бізнес-цілей. Грамотна пошукова оптимізація допоможе завоювати та міцно утримувати лідируючі місця в органічній видачі. Як результат, збільшення відвідуваності ресурсу цільовою аудиторією та здійснення конверсій на сайті. SEO сьогодні комплексно відображає позицію бізнесу на ринку та його ефективність, це незмінно класичний та найприбутковіший канал залучення клієнтів з інтернету.

SMO / SMM
Залучення соціально-активної аудиторії

Оптимізація сайту під соціальні медіа дозволяє легше взаємодіяти з аудиторією соцмереж та, тим самим, підвищити впізнаваність та довіру до бренду. Правильна стратегія рекламної кампанії в соцмережах дає можливість оперативно донести інформацію про необхідний продукт чи послугу в «зону комфорту» споживачів та перетворити потенційного користувача на реального клієнта.

ASO
Популяризація та монетизація мобільних додатків

App Store optimization Будь-який мобільний додаток після розміщення в магазині програм вимагає якісного просування, інакше він ризикує залишитися не затребуваним. Перед початком просування наші фахівці проаналізують продукт та зроблять все необхідне для його оптимізації під вимоги пошукових машин. Це дозволить прискорити процес виведення на перші місця у внутрішньому пошуку маркетів, а отже, і збільшити кількість завантажень програми. Виведення в ТОП в App Store або Google Play забезпечить необхідну монетизацію програми та підвищить її рентабельність.

Контекстні кампанії
Рентабельний запуск продажів

Один з найшвидших і найефективніших видів реклами. Гнучкі налаштування контекстної реклами дозволяють максимально точно донести інформацію до цільової аудиторії. Прозорість механізмів та звітів цього виду реклами дає можливість аналізувати ефективність різних сегментів вашого бізнесу в режимі реального часу та оптимізувати кампанію у найкоротші терміни, щоб не допустити перевитрати бюджетів.

Стратегічне digital-планування
Прорахунок медіаканалів та реалізація рекламної кампанії

Включає аналіз цільової аудиторії, тенденцій, трендів ринку і психології споживача. Погодьтеся, сьогодні інтернет змінюється з реактивними швидкостями, і при виведенні на ринок продукту важливо врахувати той простір, в якому знаходиться потенційний клієнт, зрозуміти його завдання, щоби вдало вирішити їх. На основі отриманих даних складаються детальний медіаплан/цілі/KPI ведення всіх сегментів рекламної кампанії, спрямованих на реалізацію завдань вашого бізнесу.

Управління репутацією та комунікацією
Створення позитивного іміджу компанії

Мистецтво створення позитивного іміджу компанії та завоювання лояльності цільової аудиторії найцікавіша і, в той же час, терниста частина рекламної кампанії. Присутність бренду в інтернеті має на увазі тісну взаємодію з цільовою аудиторією через системи відгуків, SMM кампаній та застосування технологій краудмаркетингу. Робота спеціаліста проходить у «зоні довіри» споживачів, що дозволяє використовувати приховані ефективні маркетингові інструменти.

Медійні кампанії
Надійне виведення продукту в широкі маси

Точне визначення цілей медійної кампанії дає змогу виробити правильну стратегію проведення кампанії. Сьогодні класичні медійні кампанії чудово справляються із будь-яким завданням від грамотного позиціонування бренду на ринку до кількісного збільшення продажів товарів чи послуг.

Етапи робіт

Аналіз онлайн ринку та конкурентів

Аналіз онлайн ринку та конкурентів

Вивчення ринкових тенденцій та маркетингової стратегії конкурентів для створення ефективної кампанії

Технічна оптимізація ресурсу

Технічна оптимізація ресурсу

Програмні доопрацювання ресурсу для покращення індексації та видимості у пошукових системах

Налагодження цілей та систем веб-аналітики

Налагодження цілей та систем веб-аналітики

Визначення конверсійних дій та ретельне настроювання систем вебаналітики

Налаштування та запуск рекламних кампаній

Налаштування та запуск рекламних кампаній

Збір даних та налагодження бізнес-процесів для оптимальної подачі рекламних кампаній інтернеті

А/В тестування та аналіз якості трафіку

А/В тестування та аналіз якості трафіку

Проведення спліттестів для оптимізації рівня конверсії та покращення якості трафіку

Контроль KPI та збільшення ROI

Контроль KPI та збільшення ROI

Аналіз досягнення бізнес-цілей та підвищення рентабельності інвестицій у рекламу

Підвищення відсотка задоволених користувачів
Залучення нових клієнтів
Вихід у ТОП за запитами
Приріст користувачів
Збільшена конверсія
Приріст ROI

0

середня кількість фахівців у команді Вашого проекту

0

успішно реалізованих проектів

0

років досвіду у комплексних маркетингових послугах

Давайте обговоримо проєкт

Title Title
Ім'я
Title Title
Телефон
Title Title
Додати файл
Title Title
Коротко опишіть суть проєкта