Kitty Jump

Мобільна гра на платформах iOS, Android

Безкоштовна барвиста «стрибалка» з милим персонажем та веселою музикою. Стрибай вище, остерігайся перешкод, заробляй окуляри та використовуй їх у внутрішньому магазині для покупки додаткових персонажів та бонусів.

Наша задача

Ідея полягає у створенні простий в управлінні та легкої для сприйняття аркадної гри. Щоб гравець без особливих навичок міг освоїти гру і, при цьому, був зацікавлений у її проходженні.
Для цього було прийнято рішення створити персонаж, який за умовчанням стрибає вгору, а керування персонажем здійснюється за допомогою нахилів мобільного пристрою вліво та вправо. Переміщується персонаж по «платформах». А для того, щоб гра була цікавою і не дуже простою – необхідні перешкоди та бонуси для гравця.

Title
Title

Втілення гри в життя почалося зі створення сценарію, проектування та реалізації юзабіліті.

01

Створення сценарію, персонажа та графічних елементів

Втілення гри в життя почалося зі створення сценарію, проектування та реалізації юзабіліті.

Title

Персонаж є ключовою фігурою всієї гри. Тому він повинен бути яскравим, таким, що запам'ятовується і викликати позитивні емоції у гравця.

Title

Анімація персонажів, різні платформи, бонуси, перешкоди...

02

Озвучка гри

Програмна розробка гри велася паралельно з розробкою персонажа, дизайну інтерфейсів, анімації, з урахуванням прототипів і сценаріїв.

Title
03

Дизайн інтерфейсу

Візуалізація здійснювалася з урахуванням прототипів до гри.

Title

Основні екрани гри: вхід у гру, вікно гри, налаштувань, досягнень

Title

Що вийшло?

В результаті створили просту в управлінні і легкою для сприйняття аркадну гру, щоб гравець без особливих навичок міг її без проблем освоїти і, при цьому, був зацікавлений у її проходженні.

Title
Title

Author name