Divinka

Просування продукції та підвищення репутації бренду за допомогою гри.

Мобільна гра для просування бренду "Диво"

Наша задача

Спільно з клієнтом було розроблено концепцію додатку, яка буде не просто грою для дитини, а й навчанням елементарної гігієни.

З нашою розробкою маленькі діти від 3 до 8 років зможуть навчитися доглядати справжнього віртуального друга. Для цього важливо періодично заходити у додаток та проводити час зі своїм вихованцем. Гравець може нагодувати його, погладити, поспілкуватися та просто пограти.

А клієнт отримав унікальний додаток для залучення нових покупців. Гра не просто дозволяє просувати бренд клієнта, а й робить важливу справу – навчання молодшого покоління елементарним правилам гігієни.

Title
Title

У грі немає багато кімнат і метушні. Все зроблено у стриманому стилі, щоб було максимально просто та швидко розібратися з інтерфейсом. Основний персонаж розміщено на головному екрані. Гравець може персоналізувати свого котика, одягаючи його в одяг, розставляючи різні меблі та навіть декорації. У грі передбачено магазин з різними доповненнями: кодами та балансом самого гравця.

01

Головний екран

У грі немає багато кімнат і метушні. Все зроблено у стриманому стилі, щоб було максимально просто та швидко розібратися з інтерфейсом. Основний персонаж розміщено на головному екрані. Гравець може персоналізувати свого котика, одягаючи його в одяг, розставляючи різні меблі та навіть декорації. У грі передбачено магазин з різними доповненнями: кодами та балансом самого гравця.

Title

У спеціальному розділі з кодами можна отримати приємні бонуси. Купуючи продукцію бренду кожен покупець отримує певний код. Набір букв та цифр вводиться у грі. Користувачі можуть безкоштовно отримати у грі у спеціальному розділі різні бонуси – одяг для персонажа, декорації для кімнати та навіть меблі для затишку свого котика.

У додатку функцію введення коду зроблено максимально просто і не вимагає часу. Надалі у додаток буде додано додаткові предмети.

 
Title

Тут ми показали, як виглядає отримання предмета, після введення коду, отриманого при покупці брендового товару. Все це супроводжується не просто яскравим малюнком, а й приємною вітальною мелодією. Гравець зможе відразу використати отриманий предмет. Наприклад, повісити на нейтральне заднє тло, якщо це картина або одягнути свого котика в нове вбрання, якщо виграли одяг.

02

Магазин

Інтерфейс магазину зроблено максимально просто. Передбачено безліч розділів у магазині, серед них декорації для кімнати (різні меблі), картини, одяг та аксесуари для котика. Меблі та аксесуари можна придбати за ігрову валюту.

Відразу постає питання, а як отримати ці віртуальні монети? Для цього досить періодично заходити в гру та доглядати за вихованцем. Наприклад, вам дадуть монети, якщо ви нагодуєте свого котика смаколиками.

До речі, кожен отриманий або куплений за монети предмет можна відразу використати. Всі доповнення автоматично з'являються в інтер'єрі чи персонажі.

Title
03

Ігрова механіка

Ігровим екраном передбачено 4 іконки, що відображають конкретні дії. Котика можна погодувати, пограти з ним, зводити до туалету або укласти спати. Коли іконка конкретної дії заповнена більш ніж на 25%, ви можете активувати анімацію. Так гравець зможе спостерігати за тим, як кіт їсть або виконує будь-яку іншу дію.

Над зображеннями дій можуть з'являтися знаки оклику. Вони сигналізують, що котик має потребу у вашій допомозі. При цьому наповнення дій проходить з різною швидкістю. До речі, після виконання завдань з'являється можливість із додатковими діями.

Title

На цьому етапі гравці обирають, що котику варто зробити далі. Наприклад, після туалету потрібно помити руки та витерти їх. Також гравець може вибрати "Піти". До кожної анімації передбачено свої відповіді. Чим правильнішу відповідь вибере гравець, тим більше буде отримано монет як нагороду.

Title

Що вийшло?

В результаті у нас вийшла унікальна і яскрава гра на движку Unity. Зроблено велику роботу і в результаті додаток оснащений якісною анімацією. Діти заходитимуть у гру щодня, щоб доглядати своїх віртуальних вихованців. Так дитина зможе засвоїти важливу тему – гігієна.

Соціальний посил та мотивація до купівлі продукції бренду – це ключові переваги гри. Заохочення після покупки у вигляді кодів та додаткових подарунків у грі стало чудовим рішенням для просування продукції.

Title
Title

Відгук клієнта

Author name
Анна Василец
AnnaV CEO | Founder

Sparkle Design - профессионалы своего дела, которые погружаются в процесс не только разработки и улучшения продукта, но и маркетингового анализа и стратегии. Мы работали как одна команда начиная с этапа начальной идеи проекте и принятия решений, что позволило достигнуть высокого результата с самых первых шагов.

Комплексный подход со стороны SD к решению наших задач, которые стояли перед нашим продуктом, и стали причиной общего успеха нашего проекта - создания образцового e-commerce ресурса.

Мы можем смело рекомендовать сотрудничество и профессиональный подход к делу.